CAMBIUM NETWORKS

Do 30% off dla zamówień do końca sierpnia!

Cambium Networks cnPilot ™ e430H punkt dostępowy do zastosowania wewnętrznego montowany bezpośrednio do gniazd w ścianie. Produkt klasy korporacyjnej obsługujący standardy 802.11ac Wave 2

Jest idealne rozwiązanie dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych, jednostek wielorodzinnych (MDU) lub prawie każdego miejsca wewnątrz, które potrzebuje AP montowanego na ścianie z portem wielokrotnego Gig E umożliwia dostęp do sieci Wi-Fi i portu przewodowego za pośrednictwem portali korporacyjnych.

Funkcje cnPilot e430W obejmują:

 • Standardowy podwójny zespół 802.11ac Wave 2 z technologią 2 × 2 MU-MIMO
 • Radio BLE, aby włączyć usługi oparte na „obecności”
 • Cztery porty Gigabit Ethernet (GigE) do łączenia klientów przewodowych, takich jak komputery PC i telewizory IPTV
 • Port wyjściowy PoE do zasilania telefonów IP w pokoju
 • Porty przelotowe do podłączania wcześniej istniejących akcesoriów, takich jak tradycyjne telefony lub klienci IP podłączone za pośrednictwem sieci Ethernet
 • Zabezpieczenie przed manipulacją-opcje bezpieczeństwa

TELTONIKA

Kombo doskonałe: Połącz swoje zamówienie Teltonika RUT 955 z Poynting XPOL-1 i uzyskaj dodatkowy rabat!

RUT955
LTE (100Mbps / 50Mb / s) podwójny router SIM z WiFi, 4x portami Ethernet, portami I / O, RS232, RS485, GPS.

Rut955 jest bardzo niezawodnym i bezpiecznym routerem LTE z I / O, GPS i RS232 / RS485 do profesjonalnych zastosowań. Router zapewnia wysoką wydajność, komunikację komórkową i lokalizację GPS. Rut955 jest wyposażony w nadmierność połączeń poprzez przełączanie awaryjne w trybie podwójnego SIM. Zewnętrzne złącza anteny pozwalają na przymocowanie pożądanych anten i łatwe do znalezienia najlepsze położenie sygnału. Zarządzaj flotami routerów zdalnie. Dzięki pełnemu wsparciu scentralizowanego systemu zdalnego zarządzania Teltonika będziesz mógł uzyskać dostęp, sterowanie i monitorowanie wszystkich routerów w ramach jednej platformy. Pomoże to lepiej podejmować decyzje w sprawie najlepszych praktyk. Wypróbuj RMS za darmo i zarejestruj darmowe konto demo!

POYNTING Technology

Kombo doskonałe: Połącz swoje zamówienie Poynting XPOL-1 z Teltonika RUT 955 i uzyskaj dodatkowy rabat!

Poynting XPOL-1 LTE OMNI JEST KIERUNKOWĄ ANTENA ZEWNĘTRZNA Z POLARYZACJĄ KRZYŻOWĄ 790MHZ-960MHZ i 1710MHZ-2700MHZ MAX GAIN: 4 DBI XPOL-1 to potężna antena dookólna, która jest w stanie obsłużyć aktualne pasma komórkowe w sieciach 4G, 3G i 2G (LTE, HSDPA, 3G, EDGE i GPRS). Antena ta została również zaprojektowana z myślą o przyszłości i oferowaniu pokrycia dla wielu planowanych pasm bezprzewodowych. Taka konstrukcja sprawia, że XPOL-1 jest bardzo ekonomiczną anteną.

Dookólna antena LTE All Band z polaryzacją krzyżową może być zamontowana na oknach, ścianach lub słupach. Jest to podwójnie spolaryzowana antena, która obsługuje częstotliwości w paśmie LTE we wszystkich kierunkach, zwiększając tym samym sygnał komórkowy i wspierając korzyści użytkownika wynikające z jego urządzenia bezprzewodowego.

Antena ta jest dostarczana z kablem niskostratnym 2 x 5 metrów i może obsługiwać częstotliwości w 790 - 960, 1 710 - 2 700 MHz.

Ta antena obsługuje wiele wejść i wiele wyjść i jest bardzo wytrzymała, lekka i wodoodporna. Ta dookólna antena LTE jest idealna dla środowisk miejskich.

GORĄCE WAKACYJNE PROMOCJE SIKLU Communications

Wielokrotnie nagradzany link Siklu 1Gbps EH-600TX jest teraz oferowany z 30% zniżką! Jeden z najmniejszych, lekkich radiolinków bezprzewodowych mmWave dostępnych na rynku. Idealny do wdrożeń na poziomie miasta w aplikacjach takich jak bezprzewodowe zabezpieczenia wideo, publiczny “Hot Spot”, nowa infrastruktura inteligentnego systemu transportowego. Sprawdzony w praktyce-EtherHaul ™ 600TX TDD, z przepustowością do 1 Gbps w zakresie do 2,6 km, zaprojektowanym do niezawodnej pracy w paśmie częstotliwości 60 GHz mm Wave. Praca w tych pasmach oferuje szerokie pasma widma, przewidywalne działanie identyczne jak w światłowodzie i połączone z niezwykle wąskimi wiązkami radiowymi, zapewnia praktycznie bezkolizyjną pracę w dowolnym miejscu i w każdych warunkach atmosferycznych. Poniższa promocja to cena specjalna dla następującej konfiguracji: łącze Siklu EH-600TX z anteną 16 cm, pojemności 1 Gb, z portem PoE.

Rozpoczęcie współpracy z Connectorio w ramach zagadnień automatyki budynkowej

Connectorio jest oprogramowaniem Building Automation, które pozwala na integrację systemów HVAC, mierników mediów, czy inteligentnych sensorów w jednym panelu sterującym. ConnectorIO umożliwia automatyzację urządzeń dzięki opcji definiowania inteligentnych reguł i zależności pomiędzy systemami, co pozwala na efektywne użycie przez nie energii, dostosowane do ich mocy.

Najbardziej wydajnym składnikiem oprogramowania jest inteligentna szyna programowa, która umożliwia łączenie urządzeń różnorodnych producentów, pracujących w stanadardach komunikacyjnych takich, jak: KNX, BACnet, Modbus, OMS oraz standardów łączności bezprzewodowej.

Korzyści z implementacji oprogramowania ConnetorIO:

 • Redukcja kosztów energii - w zależności od charakteru nieruchomości oszczędności sięgają 20-30%.
 • Zcentralizowana obsługa urządzeń i kontrola parametrów pracy w jednym, zunifikowanym interfejsie użytkownika, który zapewnia możliwość wizualizacji danych, eksportu i przechowywania danych w chmurze.
 • Zwiększenie częstotliwości cykli bilingowych/pomiarowych.
 • Zwiększona stabilność połączeń
 • Możliwość bezpiecznego przechowywania danych w chmurze.
 • Zdalny dostęp i nadzór nad zintegrowanymi systemami.

Connectorio łaczy i integruje systemy:

 • Grzewcze,
 • Wentylacyjne,
 • Klimatyzacyjne,
 • Oświetleniowe,
 • Mierniki zużycia mediów, jak np. woda, gaz, prąd, ciepło i chłodzenie,
 • Instalacje przewodowe i siłowniki,
 • Czujniki ruchu i obecności, kontrola dostępu,
 • Informacja pogodowa.

Promocja i webinar Poynting!

Już dziś zapraszamy na webinar wprowadzający w świat anten Poynting.
Webinar odbędzie się 4 lipca 2019 o godzinie 15.00
Zapisz się już dziś tutaj

Promocja na anteny OMNI 280-08

Antena OMNI-280-08 stanowi innowacyjne rozwiązanie dla wzmocnienia sygnału sieci 4G / 3G i 2G. Jest to unikalna magnetyczna, ścienna lub biegunowa, jednobiegunowa, pełna antena LTE, która zawiera element ultra-szerokopasmowy w jednej obudowie. Antena ta jest ekonomicznym rozwiązaniem poprawiającym odbiór i przepustowość sygnału. Antena OMNI-280-08 zwiększa niezawodność sygnału, zapewnia większą przepustowość danych dla użytkowników i zapewnia stabilne, wysokiej jakości połączenie. Poprawia to wrażenia użytkownika i zapewnia utrzymanie klienta. Jest idealny dla każdej aplikacji korzystającej z sieci GSM (LTE / HSPA / 3G / EDGE / GPRS).

Najważniejsze cechy anteny OMNI-280-08 MEDIUM GAIN LTE SISO ANTENNA 698MHZ-960MHZ, 1710MHZ-2700MHZ & 3400MHZ-3800MHZ MAX GAIN: 4 DBI

 • Wielokierunkowa szerokopasmowa antena LTE SiSo
 • Wstecznie kompatybilna z technologiami 3G, 2G
 • Poprawia jakość użytkownika sieci komórkowej
 • Zwiększona stabilność połączeń
 • Obudowa odporna na warunki atmosferyczne
 • Montaż na słupie, ścianie lub magnetycznie

Kamuflaż Access Pointów

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i pomalowaliśmy AccessPointy!

Naszym problemem było stworzenie profesjonalnej sieci WLAN w jednym z najlepszych hoteli.

Niestety Access Pointy nie mogły być nigdzie ukryte tak jak to się zazwyczaj robi.

Jak wiadomo AP są zazwyczaj w kolorach białym lub szarym a to nie były kolory dla tego rodzaju wykwintnej hotelowej restauracji.

Okazało się, iż z pomocą przyszli nam właściciele motocykli.

Dzięki technologiom stosowanym do malowania kasków motocyklowych mamy możliwość zaoferowania naszym Klientom właściwie dowolną grafikę na urządzenia dostępowe wraz z kolorami z palety RAL

Farby nie zawierają cząstek metalu w związku z tym nie interferują i nie tracą gwarancji.

Spójrzcie na zdjęcia przykładów.

TitanHQ

TitanHQ to kolejna firma z którą podjęliśmy współpracę w ostatnim czasie.

Titan HQ to kilka rozwiązań w zależności od potrzeb Klienta.

Jedna z nich to WebTitan Cloud for WiFi rozwiązanie oparte na chmurze do filtrowania treści Idealne dla twojego środowiska WiFi. Zapewnia bezpieczeństwo ustawień dla gości WiFi poprzez zapobieganie ekspozycji na nieodpowiednie treści i ochrona integralności sieci poprzez blokowanie złośliwego oprogramowania.

Rozwiązanie pozwala administratorowi centralnie kontrolować nieskończoną ilość punktów dostępu WiFi, lokalizacji i ruch, sprawiając, że rozwiązanie jest łatwe do zarządzania i bezgranicznie skalowalne.

WebTitan Cloud for WiFi wymaga prostego przekierowania DNS na serwery WebTitan co ułatwia konfigurację i eliminuje opóźnienia.

Jest to idealne rozwiązanie dla wszelkich organizacji, miast, hoteli, sektora edukacyjnego, dostawców internetu czyli dla wszystkich tych którzy udostępniają sieć swoim Klientom i użytkownikom.

Tenda

Kolejna nowość w ofercie Polskiej Grupy Technologicznej.

Założona w 1999 roku firma Tenda jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych. Tenda stawia sobie za cel dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując innowacyjne i nowatorskie produkty, aby lepiej wdrażać smart technologie, które ułatwiają ludzkie życie.

Produkty Tenda obejmują domowe sieci, sieci biznesowe, przełączniki, szerokopasmowe CPE, bramy, linie energetyczne, mobilne łącza szerokopasmowe, kamery IP. Doskonałe parametry, stabilny sygnał, łatwość użycia i instalacji, najwyższa jakość i konkurencyjne ceny są wspólnymi cechami wszystkich produktów firmy Tenda.

Produkty Tenda są już dostępne w naszym sklepie on line www.wifiki.eu

LightPointe

Polska Grupa Technologiczna Sp. z o.o. została wybrana przez LightPointe Communications na wyłącznego dystrybutora w Polsce i regionie CEE.

To dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie obranej przez nas na początku drogi, czyli specjalizacja w profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych.

Od 1998 r. LightPointe jest pierwszym producentem hybrydowych bezprzewodowych linków zewnętrznych do łączności punkt-punkt. LightPointe wprowadził łącze WORLD'S FIRST 20 Gb / s, które zapewnia łączną przepustowość łącza 40 Gb / s! Jest wiodącym innowatorem w zakresie bezprzewodowych linków 60 GHz, 70 GHz i 80 GHz. LightPointe to również połączenia laserowe. Produkty LightPointe dostępne są w naszym sklepie www.wifiki.eu

Teltonika nowości

Sezon motocyklowy właśnie się rozpoczął. Mamy dla Was nowość w ofercie Teltoniki, a mianowicie FMB 964, czyli traker spacjalnie dla motocykli.

Aby utrzymać akumulator motocykla przy życiu tak długo, jak to możliwe, i chronić go przed rozładowaniem, gdy zapłon jest wyłączony, można zainstalować urządzenie śledzące, aby było włączone tylko wtedy, gdy zapłon jest włączony i gdy zapłon jest wyłączony. FMB964 może pracować do 10 dni w trybie oszczędzania energii z wewnętrznej baterii z zapisywaniem / wysyłaniem danych! Przejażdżki motocyklami zwykle zajmują mniej czasu niż samochodami, dodaliśmy odpowiednio opcjonalną funkcję szybkiego ładowania, ponadto obsługa systemów zasilania 6V-30V sprawia, że jednostka nadaje się do wszystkich typów motocykli i skuterów.

Urządzenie FMB130 jest pierwszym urządzeniem z możliwością tzw. wejścia ujemnego. Pozwala zaoszczędzić cenny czas na integrację, łącząc akcesoria takie jak czujnik drzwi pojazdu, przycisk alarmu, wykrywanie pasów bezpieczeństwa i podobne czujniki lub akcesoria.

Dodatkowo mamy zintegrowaną możliwość włączenia wejścia impulsowego do odczytu danych przepływomierza paliwa. Sterowanie zużyciem paliwa oparte na impulsie jest znacznie dokładniejsze niż różnego rodzaju czujniki poziomu paliwa i umożliwia precyzyjne, w razie potrzeby. Jest to idealne rozwiązanie dla maszyn o wysokim zużyciu paliwa, takich jak żurawie, pojazdy budowlane, maszyny górnicze, sprzęt rolniczy.

Dodaliśmy jedno dodatkowe wyjście cyfrowe. Teraz jest ich łącznie 3! Nic dziwnego, że DOUT jest najpopularniejszym typem połączenia w urządzeniach z rodziny FMB1. Umożliwia jednoczesne korzystanie z 3 różnych scenariuszy DOUT, takich jak: immobilizer, brzęczyk, światła alarmowe, zamek drzwi i inne.

Nowy FMB130 to pierwszy zaawansowany system śledzenia pojazdów z programowalnym wejściem DIN / AIN / ujemnym / impulsowym. Pierwsze wejście ma następujące możliwości wyboru: cyfrowe, analogowe, ujemne, impulsowe. Drugie wejście może być cyfrowe lub analogowe. Dzięki tym nowym funkcjom możesz mieć jeden system śledzenia dla znacznie szerszego zakresu zastosowań.

Netio

Polska Grupa Technologiczna rozpoczęła współpracę z czeską firmą Netio.eu

Firma NETIO jest czeskim producentem inteligentnych gniazd zasilania, które mogą być kontrolowane przez sieć LAN i WiFi.

Jeden z czołowych produktów Netio do NETIO 4All to moduł PDU zawierający cztery gniazda zasilania 230 V / 8 A z pomiarem zużycia dla każdego gniazda, a także łączność LAN i WiFi. Każde z czterech gniazd można indywidualnie włączać / wyłączać za pośrednictwem Internetu lub przy użyciu różnych protokołów API M2M. Zużycie energii elektrycznej (A, W, kWh) można zmierzyć w każdym gniazdku elektrycznym. Gniazda inteligentne NETIO 4All przeznaczone są do zdalnego pomiaru i kontroli gniazd elektrycznych. Korzystaj z produktu, gdy potrzebujesz gniazd 230V kontrolowanych przez aplikację mobilną, przez program komputerowy (za pośrednictwem interfejsu API M2M) lub niestandardowy skrypt (Lua), który działa bezpośrednio w urządzeniu inteligentnego gniazda NETIO 4All.

Opis wszystkich produktów dostępnych w ofercie Netio znajdziecie tutaj

Już niedługo produkty firmy Netio będą dostępne w naszym sklepie wifiki.eu

WiFi4EU

Ruszyła druga edycja zapisów do projektu dla Gmin i Miast WiFi4EU.

Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat:

Polska Grupa Technologiczna wspiera przy tym projekcie produkty firmy Cambum Networks, które spełniają wymagania techniczne postawione w tym projekcie przez EU.

Listę sprzętu znajdziecie tutaj

Skontaktuj się z nami a wskażemy Ci listę Partnerów, z którymi współpracujemy przy wdrożeniach w Twoim regionie.

Zapraszamy na webinar Siklu - radiowy światłowód wprowadzenie

Już dziś zapraszamy na webinar firmy Siklu Communications, który odbędzie się 8 Maja (środa) o godzinie 10.00.

Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Zapisz się już dziś

Nie znasz firmy Siklu?

Siklu oferuje najszerszy wybór produktów mmWave w branży. Ta oferta rozwiązań 60GHz (pasmo V) i 70 / 80GHz (pasmo E) zarówno w konfiguracjach PTP, jak i PtMP pozwala firmie Siklu oferować kompletne, wieloGigabitowe sieci bezprzewodowe.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

 • instalacje elektryczne i teletechniczne
 • automatyka budynkowa
 • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
 • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa