ITelite- czyli Teraz Polska!

Miło mi poinformować, iż Polska Grupa Technologiczna rozpoczęła współpracę z polskim producentem anten do sieci bezprzewodowych firmą ITelite.

Wierzymy, iż ta współpraca otworzy nam nowe możliwości na dotarcie z naszymi usługami i produktami do naszych Klientów.

Extreme Networks przejął Aerohive Networks

Z Partnera Aerohive Networks, Polska Grupa Technologiczna stała się Partnerem Extreme Networks. Oto oficjalna informacja ze strony Extreme Networks odnośnie przejęcia firmy Aerohive Networks:

„Oficjalnie zakończyliśmy naszą akwizycję Aerohive! Jesteśmy trzecim dostawcą sieci korporacyjnych, a teraz mamy drugą co do wielkości platformę zarządzania chmurą. Mamy jeden z wiodących w branży programów partnerskich. Naszą wizją jest być liderem w zakresie rozwiązań sieciowych opartych na oprogramowaniu od krawędzi dostępu po chmurę. Jesteśmy na dobrej drodze z przychodami o wartości ponad 1 miliarda USD, najwyższym w branży, 100% wewnętrznym wsparciem technicznym oraz naszą pozycją lidera w magicznym kwadrancie przewodowym i bezprzewodowym LAN Gartner”

WiFi4EU-trzecia edycja

Kolejna edycja naboru wniosków o dotacje w programach WiFi4EU.

Zapraszamy do zgloszeń.

Przypominamy iż przy tym projekcie współpracujemy z firmą Cambium Networks, której produkty spełniają wymogi postawione przez Gminy i Miasta.

Pierwsze instalacje w ramach tego projektu można już zobaczyć w Polsce.

Więcej na temat III edycji programu znajdziecie tutaj.

Poynting webinar

Już w najbliższy czwartek tj 19.09 o godzinie 10.00 odbędzie się kolejny webinar firmy Poynting mówiący o zastosowaniu anten tej firmy w różnych sektorach przemysłu.

Link do zapisów znajdziecie tutaj

Webinar odbędzie się w języku polskim.

Wśród uczestników rozlosujemy antenę Poyning PUCK

CAMBIUM NETWORKS

Do 30% off dla zamówień do końca sierpnia!

Cambium Networks cnPilot ™ e430H punkt dostępowy do zastosowania wewnętrznego montowany bezpośrednio do gniazd w ścianie. Produkt klasy korporacyjnej obsługujący standardy 802.11ac Wave 2

Jest idealne rozwiązanie dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych, jednostek wielorodzinnych (MDU) lub prawie każdego miejsca wewnątrz, które potrzebuje AP montowanego na ścianie z portem wielokrotnego Gig E umożliwia dostęp do sieci Wi-Fi i portu przewodowego za pośrednictwem portali korporacyjnych.

Funkcje cnPilot e430W obejmują:

 • Standardowy podwójny zespół 802.11ac Wave 2 z technologią 2 × 2 MU-MIMO
 • Radio BLE, aby włączyć usługi oparte na „obecności”
 • Cztery porty Gigabit Ethernet (GigE) do łączenia klientów przewodowych, takich jak komputery PC i telewizory IPTV
 • Port wyjściowy PoE do zasilania telefonów IP w pokoju
 • Porty przelotowe do podłączania wcześniej istniejących akcesoriów, takich jak tradycyjne telefony lub klienci IP podłączone za pośrednictwem sieci Ethernet
 • Zabezpieczenie przed manipulacją-opcje bezpieczeństwa

TELTONIKA

Kombo doskonałe: Połącz swoje zamówienie Teltonika RUT 955 z Poynting XPOL-1 i uzyskaj dodatkowy rabat!

RUT955
LTE (100Mbps / 50Mb / s) podwójny router SIM z WiFi, 4x portami Ethernet, portami I / O, RS232, RS485, GPS.

Rut955 jest bardzo niezawodnym i bezpiecznym routerem LTE z I / O, GPS i RS232 / RS485 do profesjonalnych zastosowań. Router zapewnia wysoką wydajność, komunikację komórkową i lokalizację GPS. Rut955 jest wyposażony w nadmierność połączeń poprzez przełączanie awaryjne w trybie podwójnego SIM. Zewnętrzne złącza anteny pozwalają na przymocowanie pożądanych anten i łatwe do znalezienia najlepsze położenie sygnału. Zarządzaj flotami routerów zdalnie. Dzięki pełnemu wsparciu scentralizowanego systemu zdalnego zarządzania Teltonika będziesz mógł uzyskać dostęp, sterowanie i monitorowanie wszystkich routerów w ramach jednej platformy. Pomoże to lepiej podejmować decyzje w sprawie najlepszych praktyk. Wypróbuj RMS za darmo i zarejestruj darmowe konto demo!

POYNTING Technology

Kombo doskonałe: Połącz swoje zamówienie Poynting XPOL-1 z Teltonika RUT 955 i uzyskaj dodatkowy rabat!

Poynting XPOL-1 LTE OMNI JEST KIERUNKOWĄ ANTENA ZEWNĘTRZNA Z POLARYZACJĄ KRZYŻOWĄ 790MHZ-960MHZ i 1710MHZ-2700MHZ MAX GAIN: 4 DBI XPOL-1 to potężna antena dookólna, która jest w stanie obsłużyć aktualne pasma komórkowe w sieciach 4G, 3G i 2G (LTE, HSDPA, 3G, EDGE i GPRS). Antena ta została również zaprojektowana z myślą o przyszłości i oferowaniu pokrycia dla wielu planowanych pasm bezprzewodowych. Taka konstrukcja sprawia, że XPOL-1 jest bardzo ekonomiczną anteną.

Dookólna antena LTE All Band z polaryzacją krzyżową może być zamontowana na oknach, ścianach lub słupach. Jest to podwójnie spolaryzowana antena, która obsługuje częstotliwości w paśmie LTE we wszystkich kierunkach, zwiększając tym samym sygnał komórkowy i wspierając korzyści użytkownika wynikające z jego urządzenia bezprzewodowego.

Antena ta jest dostarczana z kablem niskostratnym 2 x 5 metrów i może obsługiwać częstotliwości w 790 - 960, 1 710 - 2 700 MHz.

Ta antena obsługuje wiele wejść i wiele wyjść i jest bardzo wytrzymała, lekka i wodoodporna. Ta dookólna antena LTE jest idealna dla środowisk miejskich.

GORĄCE WAKACYJNE PROMOCJE SIKLU Communications

Wielokrotnie nagradzany link Siklu 1Gbps EH-600TX jest teraz oferowany z 30% zniżką! Jeden z najmniejszych, lekkich radiolinków bezprzewodowych mmWave dostępnych na rynku. Idealny do wdrożeń na poziomie miasta w aplikacjach takich jak bezprzewodowe zabezpieczenia wideo, publiczny “Hot Spot”, nowa infrastruktura inteligentnego systemu transportowego. Sprawdzony w praktyce-EtherHaul ™ 600TX TDD, z przepustowością do 1 Gbps w zakresie do 2,6 km, zaprojektowanym do niezawodnej pracy w paśmie częstotliwości 60 GHz mm Wave. Praca w tych pasmach oferuje szerokie pasma widma, przewidywalne działanie identyczne jak w światłowodzie i połączone z niezwykle wąskimi wiązkami radiowymi, zapewnia praktycznie bezkolizyjną pracę w dowolnym miejscu i w każdych warunkach atmosferycznych. Poniższa promocja to cena specjalna dla następującej konfiguracji: łącze Siklu EH-600TX z anteną 16 cm, pojemności 1 Gb, z portem PoE.

Rozpoczęcie współpracy z Connectorio w ramach zagadnień automatyki budynkowej

Connectorio jest oprogramowaniem Building Automation, które pozwala na integrację systemów HVAC, mierników mediów, czy inteligentnych sensorów w jednym panelu sterującym. ConnectorIO umożliwia automatyzację urządzeń dzięki opcji definiowania inteligentnych reguł i zależności pomiędzy systemami, co pozwala na efektywne użycie przez nie energii, dostosowane do ich mocy.

Najbardziej wydajnym składnikiem oprogramowania jest inteligentna szyna programowa, która umożliwia łączenie urządzeń różnorodnych producentów, pracujących w stanadardach komunikacyjnych takich, jak: KNX, BACnet, Modbus, OMS oraz standardów łączności bezprzewodowej.

Korzyści z implementacji oprogramowania ConnetorIO:

 • Redukcja kosztów energii - w zależności od charakteru nieruchomości oszczędności sięgają 20-30%.
 • Zcentralizowana obsługa urządzeń i kontrola parametrów pracy w jednym, zunifikowanym interfejsie użytkownika, który zapewnia możliwość wizualizacji danych, eksportu i przechowywania danych w chmurze.
 • Zwiększenie częstotliwości cykli bilingowych/pomiarowych.
 • Zwiększona stabilność połączeń
 • Możliwość bezpiecznego przechowywania danych w chmurze.
 • Zdalny dostęp i nadzór nad zintegrowanymi systemami.

Connectorio łaczy i integruje systemy:

 • Grzewcze,
 • Wentylacyjne,
 • Klimatyzacyjne,
 • Oświetleniowe,
 • Mierniki zużycia mediów, jak np. woda, gaz, prąd, ciepło i chłodzenie,
 • Instalacje przewodowe i siłowniki,
 • Czujniki ruchu i obecności, kontrola dostępu,
 • Informacja pogodowa.

Promocja i webinar Poynting!

Już dziś zapraszamy na webinar wprowadzający w świat anten Poynting.
Webinar odbędzie się 4 lipca 2019 o godzinie 15.00
Zapisz się już dziś tutaj

Promocja na anteny OMNI 280-08

Antena OMNI-280-08 stanowi innowacyjne rozwiązanie dla wzmocnienia sygnału sieci 4G / 3G i 2G. Jest to unikalna magnetyczna, ścienna lub biegunowa, jednobiegunowa, pełna antena LTE, która zawiera element ultra-szerokopasmowy w jednej obudowie. Antena ta jest ekonomicznym rozwiązaniem poprawiającym odbiór i przepustowość sygnału. Antena OMNI-280-08 zwiększa niezawodność sygnału, zapewnia większą przepustowość danych dla użytkowników i zapewnia stabilne, wysokiej jakości połączenie. Poprawia to wrażenia użytkownika i zapewnia utrzymanie klienta. Jest idealny dla każdej aplikacji korzystającej z sieci GSM (LTE / HSPA / 3G / EDGE / GPRS).

Najważniejsze cechy anteny OMNI-280-08 MEDIUM GAIN LTE SISO ANTENNA 698MHZ-960MHZ, 1710MHZ-2700MHZ & 3400MHZ-3800MHZ MAX GAIN: 4 DBI

 • Wielokierunkowa szerokopasmowa antena LTE SiSo
 • Wstecznie kompatybilna z technologiami 3G, 2G
 • Poprawia jakość użytkownika sieci komórkowej
 • Zwiększona stabilność połączeń
 • Obudowa odporna na warunki atmosferyczne
 • Montaż na słupie, ścianie lub magnetycznie

Kamuflaż Access Pointów

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i pomalowaliśmy AccessPointy!

Naszym problemem było stworzenie profesjonalnej sieci WLAN w jednym z najlepszych hoteli.

Niestety Access Pointy nie mogły być nigdzie ukryte tak jak to się zazwyczaj robi.

Jak wiadomo AP są zazwyczaj w kolorach białym lub szarym a to nie były kolory dla tego rodzaju wykwintnej hotelowej restauracji.

Okazało się, iż z pomocą przyszli nam właściciele motocykli.

Dzięki technologiom stosowanym do malowania kasków motocyklowych mamy możliwość zaoferowania naszym Klientom właściwie dowolną grafikę na urządzenia dostępowe wraz z kolorami z palety RAL

Farby nie zawierają cząstek metalu w związku z tym nie interferują i nie tracą gwarancji.

Spójrzcie na zdjęcia przykładów.

TitanHQ

TitanHQ to kolejna firma z którą podjęliśmy współpracę w ostatnim czasie.

Titan HQ to kilka rozwiązań w zależności od potrzeb Klienta.

Jedna z nich to WebTitan Cloud for WiFi rozwiązanie oparte na chmurze do filtrowania treści Idealne dla twojego środowiska WiFi. Zapewnia bezpieczeństwo ustawień dla gości WiFi poprzez zapobieganie ekspozycji na nieodpowiednie treści i ochrona integralności sieci poprzez blokowanie złośliwego oprogramowania.

Rozwiązanie pozwala administratorowi centralnie kontrolować nieskończoną ilość punktów dostępu WiFi, lokalizacji i ruch, sprawiając, że rozwiązanie jest łatwe do zarządzania i bezgranicznie skalowalne.

WebTitan Cloud for WiFi wymaga prostego przekierowania DNS na serwery WebTitan co ułatwia konfigurację i eliminuje opóźnienia.

Jest to idealne rozwiązanie dla wszelkich organizacji, miast, hoteli, sektora edukacyjnego, dostawców internetu czyli dla wszystkich tych którzy udostępniają sieć swoim Klientom i użytkownikom.

Tenda

Kolejna nowość w ofercie Polskiej Grupy Technologicznej.

Założona w 1999 roku firma Tenda jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych. Tenda stawia sobie za cel dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując innowacyjne i nowatorskie produkty, aby lepiej wdrażać smart technologie, które ułatwiają ludzkie życie.

Produkty Tenda obejmują domowe sieci, sieci biznesowe, przełączniki, szerokopasmowe CPE, bramy, linie energetyczne, mobilne łącza szerokopasmowe, kamery IP. Doskonałe parametry, stabilny sygnał, łatwość użycia i instalacji, najwyższa jakość i konkurencyjne ceny są wspólnymi cechami wszystkich produktów firmy Tenda.

Produkty Tenda są już dostępne w naszym sklepie on line www.wifiki.eu

LightPointe

Polska Grupa Technologiczna Sp. z o.o. została wybrana przez LightPointe Communications na wyłącznego dystrybutora w Polsce i regionie CEE.

To dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie obranej przez nas na początku drogi, czyli specjalizacja w profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych.

Od 1998 r. LightPointe jest pierwszym producentem hybrydowych bezprzewodowych linków zewnętrznych do łączności punkt-punkt. LightPointe wprowadził łącze WORLD'S FIRST 20 Gb / s, które zapewnia łączną przepustowość łącza 40 Gb / s! Jest wiodącym innowatorem w zakresie bezprzewodowych linków 60 GHz, 70 GHz i 80 GHz. LightPointe to również połączenia laserowe. Produkty LightPointe dostępne są w naszym sklepie www.wifiki.eu

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

 • instalacje elektryczne i teletechniczne
 • automatyka budynkowa
 • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
 • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa