Linkyfi WiFi Management & Marketing Platform

. .

Linkyfi to proste narzędzie marketingowe, które wykorzystuje mechanizm warunkowego dostępu do Internetu w celu zbierania danych o swoich użytkownikach. Aby bezpłatnie korzystać z Internetu, klient, korzystając z możliwości uzyskania zniżki lub innych atrakcyjnych ofert, loguje się na platformę Linkyfi.

Po zalogowaniu, udostępniane są możliwość wyboru, w jaki sposób uzyskać dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu - wprowadzając numer telefonu lub adres e-mail, rejestrowanie poprzez jedno z kont społecznościowych lub poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

Dogłębna analiza informacji o klientach umożliwia właścicielowi firmy tworzenie i wysyłanie spersonalizowanych kampanii reklamowych bezpośrednio do klientów. Dodatkowo, klient może używać wirtualnego menu, wirtualnych punktów / znaczków lub nawigacji do wybranych miejsc.

Szeroki wachlarz możliwości, oferowanych przez platformę Linkyfi, sprawiają, że nadaje się do różnych obiektów, takich jak: hotele, restauracje, lotniska, dworce kolejowe, centra handlowe, kina, a nawet imprez masowe.

Rodzaje danych zebranych przez Linkyfi: login, płeć, wiek, dane demograficzne, częstość wizyt, ciekawe miejsca, czasu trwania odwiedzin, data odwiedzin, gęstości przepływu ludzi, klientów, kierunku ruchu i wiele, wiele więcej

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

  • instalacje elektryczne i teletechniczne
  • automatyka budynkowa
  • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
  • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa