POYNTING Technology

. .

Kombo doskonałe: Połącz swoje zamówienie Poynting XPOL-1 z Teltonika RUT 955 i uzyskaj dodatkowy rabat!

Poynting XPOL-1 LTE OMNI JEST KIERUNKOWĄ ANTENA ZEWNĘTRZNA Z POLARYZACJĄ KRZYŻOWĄ 790MHZ-960MHZ i 1710MHZ-2700MHZ MAX GAIN: 4 DBI XPOL-1 to potężna antena dookólna, która jest w stanie obsłużyć aktualne pasma komórkowe w sieciach 4G, 3G i 2G (LTE, HSDPA, 3G, EDGE i GPRS). Antena ta została również zaprojektowana z myślą o przyszłości i oferowaniu pokrycia dla wielu planowanych pasm bezprzewodowych. Taka konstrukcja sprawia, że XPOL-1 jest bardzo ekonomiczną anteną.

Dookólna antena LTE All Band z polaryzacją krzyżową może być zamontowana na oknach, ścianach lub słupach. Jest to podwójnie spolaryzowana antena, która obsługuje częstotliwości w paśmie LTE we wszystkich kierunkach, zwiększając tym samym sygnał komórkowy i wspierając korzyści użytkownika wynikające z jego urządzenia bezprzewodowego.

Antena ta jest dostarczana z kablem niskostratnym 2 x 5 metrów i może obsługiwać częstotliwości w 790 - 960, 1 710 - 2 700 MHz.

Ta antena obsługuje wiele wejść i wiele wyjść i jest bardzo wytrzymała, lekka i wodoodporna. Ta dookólna antena LTE jest idealna dla środowisk miejskich.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

  • instalacje elektryczne i teletechniczne
  • automatyka budynkowa
  • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
  • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa