Teltonika nowości

Sezon motocyklowy właśnie się rozpoczął. Mamy dla Was nowość w ofercie Teltoniki, a mianowicie FMB 964, czyli traker spacjalnie dla motocykli.

Aby utrzymać akumulator motocykla przy życiu tak długo, jak to możliwe, i chronić go przed rozładowaniem, gdy zapłon jest wyłączony, można zainstalować urządzenie śledzące, aby było włączone tylko wtedy, gdy zapłon jest włączony i gdy zapłon jest wyłączony. FMB964 może pracować do 10 dni w trybie oszczędzania energii z wewnętrznej baterii z zapisywaniem / wysyłaniem danych! Przejażdżki motocyklami zwykle zajmują mniej czasu niż samochodami, dodaliśmy odpowiednio opcjonalną funkcję szybkiego ładowania, ponadto obsługa systemów zasilania 6V-30V sprawia, że jednostka nadaje się do wszystkich typów motocykli i skuterów.

Urządzenie FMB130 jest pierwszym urządzeniem z możliwością tzw. wejścia ujemnego. Pozwala zaoszczędzić cenny czas na integrację, łącząc akcesoria takie jak czujnik drzwi pojazdu, przycisk alarmu, wykrywanie pasów bezpieczeństwa i podobne czujniki lub akcesoria.

Dodatkowo mamy zintegrowaną możliwość włączenia wejścia impulsowego do odczytu danych przepływomierza paliwa. Sterowanie zużyciem paliwa oparte na impulsie jest znacznie dokładniejsze niż różnego rodzaju czujniki poziomu paliwa i umożliwia precyzyjne, w razie potrzeby. Jest to idealne rozwiązanie dla maszyn o wysokim zużyciu paliwa, takich jak żurawie, pojazdy budowlane, maszyny górnicze, sprzęt rolniczy.

Dodaliśmy jedno dodatkowe wyjście cyfrowe. Teraz jest ich łącznie 3! Nic dziwnego, że DOUT jest najpopularniejszym typem połączenia w urządzeniach z rodziny FMB1. Umożliwia jednoczesne korzystanie z 3 różnych scenariuszy DOUT, takich jak: immobilizer, brzęczyk, światła alarmowe, zamek drzwi i inne.

Nowy FMB130 to pierwszy zaawansowany system śledzenia pojazdów z programowalnym wejściem DIN / AIN / ujemnym / impulsowym. Pierwsze wejście ma następujące możliwości wyboru: cyfrowe, analogowe, ujemne, impulsowe. Drugie wejście może być cyfrowe lub analogowe. Dzięki tym nowym funkcjom możesz mieć jeden system śledzenia dla znacznie szerszego zakresu zastosowań.

Netio

Polska Grupa Technologiczna rozpoczęła współpracę z czeską firmą Netio.eu

Firma NETIO jest czeskim producentem inteligentnych gniazd zasilania, które mogą być kontrolowane przez sieć LAN i WiFi.

Jeden z czołowych produktów Netio do NETIO 4All to moduł PDU zawierający cztery gniazda zasilania 230 V / 8 A z pomiarem zużycia dla każdego gniazda, a także łączność LAN i WiFi. Każde z czterech gniazd można indywidualnie włączać / wyłączać za pośrednictwem Internetu lub przy użyciu różnych protokołów API M2M. Zużycie energii elektrycznej (A, W, kWh) można zmierzyć w każdym gniazdku elektrycznym. Gniazda inteligentne NETIO 4All przeznaczone są do zdalnego pomiaru i kontroli gniazd elektrycznych. Korzystaj z produktu, gdy potrzebujesz gniazd 230V kontrolowanych przez aplikację mobilną, przez program komputerowy (za pośrednictwem interfejsu API M2M) lub niestandardowy skrypt (Lua), który działa bezpośrednio w urządzeniu inteligentnego gniazda NETIO 4All.

Opis wszystkich produktów dostępnych w ofercie Netio znajdziecie tutaj

Już niedługo produkty firmy Netio będą dostępne w naszym sklepie wifiki.eu

WiFi4EU

Ruszyła druga edycja zapisów do projektu dla Gmin i Miast WiFi4EU.

Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat:

Polska Grupa Technologiczna wspiera przy tym projekcie produkty firmy Cambum Networks, które spełniają wymagania techniczne postawione w tym projekcie przez EU.

Listę sprzętu znajdziecie tutaj

Skontaktuj się z nami a wskażemy Ci listę Partnerów, z którymi współpracujemy przy wdrożeniach w Twoim regionie.

Zapraszamy na webinar Siklu - radiowy światłowód wprowadzenie

Już dziś zapraszamy na webinar firmy Siklu Communications, który odbędzie się 8 Maja (środa) o godzinie 10.00.

Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Zapisz się już dziś

Nie znasz firmy Siklu?

Siklu oferuje najszerszy wybór produktów mmWave w branży. Ta oferta rozwiązań 60GHz (pasmo V) i 70 / 80GHz (pasmo E) zarówno w konfiguracjach PTP, jak i PtMP pozwala firmie Siklu oferować kompletne, wieloGigabitowe sieci bezprzewodowe.

Nowości w Aerohive Networks

Aerohive Networks ogłosił, że wkrótce doda do swojej sieci HiveManager® umiejętności Amazon Alexa o nazwie Aerohive HiveManager Shortcuts. Aerohive wykorzystuje zarządzanie chmurą, uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, aby radykalnie uprościć i zabezpieczyć ponad 30 000 sieci dostępowych na całym świecie. Dodanie tej nowej umiejętności Amazon Alexa do aplikacji HiveManager było głównym żądaniem działów IT, chcących jeszcze bardziej uprościć zarządzanie siecią i zwiększyć wydajność.

Aby wykorzystać umiejętność Aerohive HiveManager Shortcuts sterowaną przez AI, personel IT będzie po prostu potrzebował urządzenia obsługującego Amazon Alexa lub aplikacji Alexa na swoim telefonie. Personel IT może następnie sparować i uwierzytelnić się w swoim Aerohive HiveManager, aby wykonać rosnącą liczbę poleceń głosowych. Ważne jest, aby pamiętać, że sztuczna inteligencja jest najlepsza, gdy jest wspierana przez ludzką inteligencję. Skrót Aerohive HiveManager Shortcuts został opracowany przez zespół wyspecjalizowanych użytkowników i programistów.

Video pokazująca umiejętności Aerohive HiveManager Shortcuts znajdziecie tutaj.

PPSK-Kiosk

Polska Grupa Technologiczna została autoryzowanym Partnerem holenderskiej firmy PPSK-Kiosk.

PPSK-Kiosk to zadowolony gość

PPSK-Kiosk to stojak na iPada z zainstalowaną aplikacją PPSK-Kiosk. Aplikacja połączona z HiveManager NG zapewnia, że każdy gość może korzystać z bezpiecznego połączenia Wi-Fi. Oznacza to, że nie musisz się martwić o bezpieczne i łatwe łączenie się użytkowników z punktami dostępu. Wszystko to zostało wykonane za pomocą aplikacji PPSK-Kiosk. Goście mogą wygenerować unikalny prywatny klucz wstępny (PPSK) za naciśnięciem jednego przycisku. Szczęśliwi goście gwarantowani!

Bezpieczny dostęp do Wi-Fi

Publiczne Wi-Fi jest niezbędne. Każdy chce pozostać w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie. Goście oczekują, że będą mieli dostęp do darmowej, szybkiej i bezpiecznej sieci. Jako administrator systemu Twoim zadaniem jest zabezpieczenie sieci firmowej i zapewnienie gościom bezpiecznego połączenia internetowego. Właśnie po to stworzono kiosk PPSK.

Hurtownia

W naszym sklepie wifiki.eu-wireless technology experts uruchomiliśmy sekcję HURTOWNIA, w której można dokonać zakupu wielu sztuk danego produktu w bardzo konkurencyjnych cenach.

Już wkrótce pojawią się nowe produkty, jeśli natomiast chciałbyś sprawdzić cenę i czas dostawy produktów z szeroko rozumianej branży IT, które kupujesz w dużych ilościach, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jestem pewien, że cena Cię zaskoczy.

Warsztaty WiFi Cambium Networks Test Drive

28 marca odbyły się w Warszawie, Warsztaty WiFi Cambium Test Drive. Są to cykliczne warsztaty, które będą się odbywały w różnych miastach Polski i będą dotyczyły różnej tematyki.

Na warsztatach w Warszawie mówiliśmy między innymi:

 • Omówienie rodziny produktów Cambium Networks cnPilot, cnMaestro i cnMatrix
 • On-boarding urządzeń
 • Konfiguracja bridge
 • Konfiguracja NAT
 • Konfiguracja portalu przechwytującego
 • Konfiguracja MESH

Linkyfi WiFi Management & Marketing Platform

Linkyfi to proste narzędzie marketingowe, które wykorzystuje mechanizm warunkowego dostępu do Internetu w celu zbierania danych o swoich użytkownikach. Aby bezpłatnie korzystać z Internetu, klient, korzystając z możliwości uzyskania zniżki lub innych atrakcyjnych ofert, loguje się na platformę Linkyfi.

Po zalogowaniu, udostępniane są możliwość wyboru, w jaki sposób uzyskać dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu - wprowadzając numer telefonu lub adres e-mail, rejestrowanie poprzez jedno z kont społecznościowych lub poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

Dogłębna analiza informacji o klientach umożliwia właścicielowi firmy tworzenie i wysyłanie spersonalizowanych kampanii reklamowych bezpośrednio do klientów. Dodatkowo, klient może używać wirtualnego menu, wirtualnych punktów / znaczków lub nawigacji do wybranych miejsc.

Szeroki wachlarz możliwości, oferowanych przez platformę Linkyfi, sprawiają, że nadaje się do różnych obiektów, takich jak: hotele, restauracje, lotniska, dworce kolejowe, centra handlowe, kina, a nawet imprez masowe.

Rodzaje danych zebranych przez Linkyfi: login, płeć, wiek, dane demograficzne, częstość wizyt, ciekawe miejsca, czasu trwania odwiedzin, data odwiedzin, gęstości przepływu ludzi, klientów, kierunku ruchu i wiele, wiele więcej

Metageek

Nowość w ofercie Metageek Wi-Spy Air i Air Viewer

Nowa aplikacja mobilna Wi-Spy Air i Air Viewer to szybki, przenośny i dokładny sposób sprawdzania poprawności i rozwiązywania problemów w środowisku WiFi. Zwiększ poziom wydajności swojego urządzenia z systemem iOS lub Android za pomocą wbudowanego chipsetu WiFi Wi-Spy Air, przekształcając go w profesjonalne narzędzie do rozwiązywania problemów z siecią WiFi.

Dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida!

We.stream

Polska Grupa Technologiczna została dystrybutorem firmy we.stream.

We. Stream to urządzenie dedykowane dla osób często podróżujących poza granice EU, które cenią sobie dostęp do internetu w każdym miejscu po najlepszych możliwych stawkach.

We stream to między innymi:

 • Mobilny hotspot WiFi
 • Technologia Cloud Sim
 • Najlepsze stawki mobilne na całym świecie
 • Wi-Fi do 150 Mb / s
 • Powerbank USB
 • Ładowanie micro USB
 • Własny tunel VPN
 • 2 gniazda SIM ( cloud SIM i lokalny własny operator )

WiFi4EU

Pod koniec 2018 roku ogłoszone zostały nazwy miast I gmin, które będą brały udział we wdrożeniach sieci WiFi na swoich obszarach w ramach projektu Unii Europejskiej WiFi4EU. Polska Grupa Technologiczna wspiera ten projekt i rozpoczęła rozmowy na ten temat z poszczególnymi gminami oferując prodykty firmy Cambium Networks. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

Nowości w Teltonice

TRB140 Ethernet

Płyta Industrial LTE Cat 4 TRB140 jest wyposażona w pojedynczy port Ethernet, cyfrowe wejścia / wyjścia i port micro-USB. Kompaktowa konstrukcja TRB140 sprawia, że ta bramka jest idealna dla aplikacji, w której jedyny gadżet musi mieć niezawodną łączność z Internetem. TRB140 jest zaprojektowany do stosowania w aplikacjach przemysłowych, dlatego posiada szeroki zakres funkcji oprogramowania, takich jak kontrola SMS, zapora ogniowa, Open VPN, IPsec, RMS i wsparcie FOTA.

TRB142 RS232

Urządzenia z rodziny TRB są zaprojektowane tak, aby były małe, lekkie i energooszczędne - dzięki czemu można z łatwością wykonywać projekty IoT. TRB142 jest wyposażony w szeroko stosowany port RS232 do zdalnego zarządzania urządzeniami. Zawiera wysokowydajny procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz i 128 megabajtów pamięci RAM. Jest wyposażony w krytyczne dla misji możliwości LTE i środowisko Linux zapewniające wysoki stopień personalizacji.

TRB145 RS485

Przemysłowa płyta główna LTE Cat 1 TRB145 jest wyposażona w interfejs RS485, cyfrowe wejścia / wyjścia i port micro-USB. Kompaktowa konstrukcja TRB145 czyni Bramę idealną do aplikacji, w której pojedynczy gadżet musi być zdalnie sterowany za pomocą interfejsu RS485. TRB145 został zaprojektowany do użytku w aplikacjach przemysłowych, dlatego posiada szeroki zakres funkcji oprogramowania, takich jak kontrola SMS, zapora ogniowa, otwarta sieć VPN, IPsec, RMS i obsługa FOTA.

Mała, ale mocna - nowa seria anten IoT i M2M firmy Poynting

Nowa seria anten PUCK firmy Poynting, nazwana od krążka hokejowego, to niewielka antena profilowa do użytku na rynkach IoT / M2M, Smart Meter, Smart Utilities i Transportation. Ta seria anten oferuje różne opcje dla MIMO LTE, MIMO Wi-Fi i GPS / GLONASS w tej samej obudowie, przy zachowaniu możliwie jak najprostszej implementacji dzięki różnorodnym opcjom montażowym "w pudełku". Ze względu na doskonałą konstrukcję i solidną konstrukcję, antena ta zapewnia wyjątkową wydajność elektryczną przy niewielkich rozmiarach. Flagowa antena 5-w-1 oferuje 2 × 2 MIMO LTE, 2 × 2 MIMO Wi-Fi (Dualband 2.4GHz + 5GHz) i GPS / GLONASS w jednej obudowie. Inne warianty oferują podzbiór tej konfiguracji. Gama PUCK obejmuje wariant tylko Wi-Fi i wariant GPS / GLONASS, a mianowicie GPS-1-V2. Anteny 2x Cellular MIMO (dla 2G / 3G / 4G) obejmują pasmo 698MHz do 2700MHz, które obejmuje najbardziej popularne międzynarodowe pasma LTE. Ta antena została zaprojektowana, aby objąć pasma CBRS od 3200 MHz do 3800 MHz, które będą również wykorzystywane w sieciach komórkowych 5G na różnych rynkach międzynarodowych, dzięki czemu ta antena będzie gotowa 5G! Anteny Wi-Fi 2 × 2 MIMO PUCK są dwuzakresowymi antenami Wi-Fi, zapewniając jednocześnie 2,4 GHz i 5 GHz dla każdej anteny, dzięki czemu są w stanie 802.11n, 802.11ac i nowszej specyfikacji 802.11ax. Piąta antena to wydajny system GPS / GLONASS działający w temperaturach tak niskich jak -40ºC.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

 • instalacje elektryczne i teletechniczne
 • automatyka budynkowa
 • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
 • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa