Nowości w Aerohive Networks

Aerohive Networks ogłosił, że wkrótce doda do swojej sieci HiveManager® umiejętności Amazon Alexa o nazwie Aerohive HiveManager Shortcuts. Aerohive wykorzystuje zarządzanie chmurą, uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, aby radykalnie uprościć i zabezpieczyć ponad 30 000 sieci dostępowych na całym świecie. Dodanie tej nowej umiejętności Amazon Alexa do aplikacji HiveManager było głównym żądaniem działów IT, chcących jeszcze bardziej uprościć zarządzanie siecią i zwiększyć wydajność.

Aby wykorzystać umiejętność Aerohive HiveManager Shortcuts sterowaną przez AI, personel IT będzie po prostu potrzebował urządzenia obsługującego Amazon Alexa lub aplikacji Alexa na swoim telefonie. Personel IT może następnie sparować i uwierzytelnić się w swoim Aerohive HiveManager, aby wykonać rosnącą liczbę poleceń głosowych. Ważne jest, aby pamiętać, że sztuczna inteligencja jest najlepsza, gdy jest wspierana przez ludzką inteligencję. Skrót Aerohive HiveManager Shortcuts został opracowany przez zespół wyspecjalizowanych użytkowników i programistów.

Video pokazująca umiejętności Aerohive HiveManager Shortcuts znajdziecie tutaj.

PPSK-Kiosk

Polska Grupa Technologiczna została autoryzowanym Partnerem holenderskiej firmy PPSK-Kiosk.

PPSK-Kiosk to zadowolony gość

PPSK-Kiosk to stojak na iPada z zainstalowaną aplikacją PPSK-Kiosk. Aplikacja połączona z HiveManager NG zapewnia, że każdy gość może korzystać z bezpiecznego połączenia Wi-Fi. Oznacza to, że nie musisz się martwić o bezpieczne i łatwe łączenie się użytkowników z punktami dostępu. Wszystko to zostało wykonane za pomocą aplikacji PPSK-Kiosk. Goście mogą wygenerować unikalny prywatny klucz wstępny (PPSK) za naciśnięciem jednego przycisku. Szczęśliwi goście gwarantowani!

Bezpieczny dostęp do Wi-Fi

Publiczne Wi-Fi jest niezbędne. Każdy chce pozostać w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie. Goście oczekują, że będą mieli dostęp do darmowej, szybkiej i bezpiecznej sieci. Jako administrator systemu Twoim zadaniem jest zabezpieczenie sieci firmowej i zapewnienie gościom bezpiecznego połączenia internetowego. Właśnie po to stworzono kiosk PPSK.

Hurtownia

W naszym sklepie wifiki.eu-wireless technology experts uruchomiliśmy sekcję HURTOWNIA, w której można dokonać zakupu wielu sztuk danego produktu w bardzo konkurencyjnych cenach.

Już wkrótce pojawią się nowe produkty, jeśli natomiast chciałbyś sprawdzić cenę i czas dostawy produktów z szeroko rozumianej branży IT, które kupujesz w dużych ilościach, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jestem pewien, że cena Cię zaskoczy.

Warsztaty WiFi Cambium Networks Test Drive

28 marca odbyły się w Warszawie, Warsztaty WiFi Cambium Test Drive. Są to cykliczne warsztaty, które będą się odbywały w różnych miastach Polski i będą dotyczyły różnej tematyki.

Na warsztatach w Warszawie mówiliśmy między innymi:

 • Omówienie rodziny produktów Cambium Networks cnPilot, cnMaestro i cnMatrix
 • On-boarding urządzeń
 • Konfiguracja bridge
 • Konfiguracja NAT
 • Konfiguracja portalu przechwytującego
 • Konfiguracja MESH

Linkyfi WiFi Management & Marketing Platform

Linkyfi to proste narzędzie marketingowe, które wykorzystuje mechanizm warunkowego dostępu do Internetu w celu zbierania danych o swoich użytkownikach. Aby bezpłatnie korzystać z Internetu, klient, korzystając z możliwości uzyskania zniżki lub innych atrakcyjnych ofert, loguje się na platformę Linkyfi.

Po zalogowaniu, udostępniane są możliwość wyboru, w jaki sposób uzyskać dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu - wprowadzając numer telefonu lub adres e-mail, rejestrowanie poprzez jedno z kont społecznościowych lub poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

Dogłębna analiza informacji o klientach umożliwia właścicielowi firmy tworzenie i wysyłanie spersonalizowanych kampanii reklamowych bezpośrednio do klientów. Dodatkowo, klient może używać wirtualnego menu, wirtualnych punktów / znaczków lub nawigacji do wybranych miejsc.

Szeroki wachlarz możliwości, oferowanych przez platformę Linkyfi, sprawiają, że nadaje się do różnych obiektów, takich jak: hotele, restauracje, lotniska, dworce kolejowe, centra handlowe, kina, a nawet imprez masowe.

Rodzaje danych zebranych przez Linkyfi: login, płeć, wiek, dane demograficzne, częstość wizyt, ciekawe miejsca, czasu trwania odwiedzin, data odwiedzin, gęstości przepływu ludzi, klientów, kierunku ruchu i wiele, wiele więcej

Metageek

Nowość w ofercie Metageek Wi-Spy Air i Air Viewer

Nowa aplikacja mobilna Wi-Spy Air i Air Viewer to szybki, przenośny i dokładny sposób sprawdzania poprawności i rozwiązywania problemów w środowisku WiFi. Zwiększ poziom wydajności swojego urządzenia z systemem iOS lub Android za pomocą wbudowanego chipsetu WiFi Wi-Spy Air, przekształcając go w profesjonalne narzędzie do rozwiązywania problemów z siecią WiFi.

Dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida!

We.stream

Polska Grupa Technologiczna została dystrybutorem firmy we.stream.

We. Stream to urządzenie dedykowane dla osób często podróżujących poza granice EU, które cenią sobie dostęp do internetu w każdym miejscu po najlepszych możliwych stawkach.

We stream to między innymi:

 • Mobilny hotspot WiFi
 • Technologia Cloud Sim
 • Najlepsze stawki mobilne na całym świecie
 • Wi-Fi do 150 Mb / s
 • Powerbank USB
 • Ładowanie micro USB
 • Własny tunel VPN
 • 2 gniazda SIM ( cloud SIM i lokalny własny operator )

WiFi4EU

Pod koniec 2018 roku ogłoszone zostały nazwy miast I gmin, które będą brały udział we wdrożeniach sieci WiFi na swoich obszarach w ramach projektu Unii Europejskiej WiFi4EU. Polska Grupa Technologiczna wspiera ten projekt i rozpoczęła rozmowy na ten temat z poszczególnymi gminami oferując prodykty firmy Cambium Networks. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

Nowości w Teltonice

TRB140 Ethernet

Płyta Industrial LTE Cat 4 TRB140 jest wyposażona w pojedynczy port Ethernet, cyfrowe wejścia / wyjścia i port micro-USB. Kompaktowa konstrukcja TRB140 sprawia, że ta bramka jest idealna dla aplikacji, w której jedyny gadżet musi mieć niezawodną łączność z Internetem. TRB140 jest zaprojektowany do stosowania w aplikacjach przemysłowych, dlatego posiada szeroki zakres funkcji oprogramowania, takich jak kontrola SMS, zapora ogniowa, Open VPN, IPsec, RMS i wsparcie FOTA.

TRB142 RS232

Urządzenia z rodziny TRB są zaprojektowane tak, aby były małe, lekkie i energooszczędne - dzięki czemu można z łatwością wykonywać projekty IoT. TRB142 jest wyposażony w szeroko stosowany port RS232 do zdalnego zarządzania urządzeniami. Zawiera wysokowydajny procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz i 128 megabajtów pamięci RAM. Jest wyposażony w krytyczne dla misji możliwości LTE i środowisko Linux zapewniające wysoki stopień personalizacji.

TRB145 RS485

Przemysłowa płyta główna LTE Cat 1 TRB145 jest wyposażona w interfejs RS485, cyfrowe wejścia / wyjścia i port micro-USB. Kompaktowa konstrukcja TRB145 czyni Bramę idealną do aplikacji, w której pojedynczy gadżet musi być zdalnie sterowany za pomocą interfejsu RS485. TRB145 został zaprojektowany do użytku w aplikacjach przemysłowych, dlatego posiada szeroki zakres funkcji oprogramowania, takich jak kontrola SMS, zapora ogniowa, otwarta sieć VPN, IPsec, RMS i obsługa FOTA.

Mała, ale mocna - nowa seria anten IoT i M2M firmy Poynting

Nowa seria anten PUCK firmy Poynting, nazwana od krążka hokejowego, to niewielka antena profilowa do użytku na rynkach IoT / M2M, Smart Meter, Smart Utilities i Transportation. Ta seria anten oferuje różne opcje dla MIMO LTE, MIMO Wi-Fi i GPS / GLONASS w tej samej obudowie, przy zachowaniu możliwie jak najprostszej implementacji dzięki różnorodnym opcjom montażowym "w pudełku". Ze względu na doskonałą konstrukcję i solidną konstrukcję, antena ta zapewnia wyjątkową wydajność elektryczną przy niewielkich rozmiarach. Flagowa antena 5-w-1 oferuje 2 × 2 MIMO LTE, 2 × 2 MIMO Wi-Fi (Dualband 2.4GHz + 5GHz) i GPS / GLONASS w jednej obudowie. Inne warianty oferują podzbiór tej konfiguracji. Gama PUCK obejmuje wariant tylko Wi-Fi i wariant GPS / GLONASS, a mianowicie GPS-1-V2. Anteny 2x Cellular MIMO (dla 2G / 3G / 4G) obejmują pasmo 698MHz do 2700MHz, które obejmuje najbardziej popularne międzynarodowe pasma LTE. Ta antena została zaprojektowana, aby objąć pasma CBRS od 3200 MHz do 3800 MHz, które będą również wykorzystywane w sieciach komórkowych 5G na różnych rynkach międzynarodowych, dzięki czemu ta antena będzie gotowa 5G! Anteny Wi-Fi 2 × 2 MIMO PUCK są dwuzakresowymi antenami Wi-Fi, zapewniając jednocześnie 2,4 GHz i 5 GHz dla każdej anteny, dzięki czemu są w stanie 802.11n, 802.11ac i nowszej specyfikacji 802.11ax. Piąta antena to wydajny system GPS / GLONASS działający w temperaturach tak niskich jak -40ºC.

Noworoczna promocja Siklu mmWave!

Wielokrotnie nagradzany link Siklu 1Gbps EH-600TX jest teraz oferowany z 60% zniżką, czyli za jedyne 1750 USD! Jeden z najmniejszych, lekkich radiolinków bezprzewodowych mmWave dostępnych na rynku. Idealny do wdrożeń na poziomie miasta w aplikacjach takich jak bezprzewodowe zabezpieczenia wideo, publiczny “Hot Spot”, nowa infrastruktura inteligentnego systemu transportowego. Sprawdzony w praktyce-EtherHaul ™ 600TX TDD, z przepustowością do 1 Gbps w zakresie do 2,6 km, zaprojektowanym do niezawodnej pracy w paśmie częstotliwości 60 GHz mm Wave. Praca w tych pasmach oferuje szerokie pasma widma, przewidywalne działanie identyczne jak w światłowodzie i połączone z niezwykle wąskimi wiązkami radiowymi, zapewnia praktycznie bezkolizyjną pracę w dowolnym miejscu i w każdych warunkach atmosferycznych. Poniższa promocja to cena specjalna dla następującej konfiguracji: łącze Siklu EH-600TX z anteną 16 cm, pojemności 1 Gb, z portem PoE. * Promocja jest ważna do końca pierwszego kwartału

Automatyka biurowa i domowa

Ruszamy z kursami z automatyki budynkowej, domowej dostępnymi on-line. Powiedz nam jaką tematyką kursów on-line byłbyś najbardziej zainteresowany. Wszystkie zgłoszenia prosimy wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie sugestie, jak mają wyglądać takie kursy, co zawierać będą mile widziane. Będziemy je wykorzystywać w projektowaniu i ustalaniu harmonogramu kursów.

Include- inteligentne ławki Steora

Polska Grupa Technologiczna rozpoczęła współpracę z firmą Include, producentem inteligentnych ławek. Meble miejskie to prosty punkt wyjścia do świata inteligentnych miast- smart cities. Produkt o stosunkowo prostym wyglądzie, ale o ogromnym potencjale użytkowania, ławka zasilana energią słoneczną ma wiele funkcji – bezprzewodowy panel ładujący i gniazda ładowania dla telefonów przewodowych i innych inteligentnych urządzeń, oświetlenie nocne, energooszczędny główny kontroler, możliwość kolekcjonowania danych itp. Inteligentna ławka ma wbudowane czujniki do gromadzenia i analizy danych, zbierając informacje na temat np. liczby użytkowników podłączonych do WiFi, operatywności różnych komponentów i warunków atmosferycznych. Dodatkowo właściciele ławek mogą z łatwością zmieniać ustawienia dzięki dostępowi do panelu zarządzania. Dzięki prostej konstrukcji i wygodnej wielkości ławki Steora może być instalowana w dowolnym miejscu, na zewnątrz i wewnątrz. Więcej informacji znajdziecie w naszym sklepie: www.inteligentnelawki.pl

Cambium Networks Elevate

ePMP Elevate rozwiązuje problem migracji sieci dla usługodawców na całym świecie, oferując łatwy i szybki sposób na kilkukrotne zwiększenie wydajności dotychczasowej bezprzewodowej sieci szerokopasmowej opartej na urządzeniach wykorzystujących technologię 802.11n. Rozwiązanie ePMP Elevate składa się z punktu dostępowego firmy Cambium Networks ePMP1000/2000/3000, oprogramowania ePMP Elevate i dotychczasowych terminali abonenckich (nie-Cambium) opartych na chipsecie 802.11n. Poprzez zdalny upgrade oprogramowania ePMP Elevate do końcówek klienckich, można skorzystać ze wszystkich możliwości ePMP bez konieczności wymiany starego sprzętu klienckiego. Twoja cała sieć błyskawicznie skorzysta z możliwości platformy ePMP. Będziesz mógł się cieszyć mniejszym zapotrzebowaniem na częstotliwości - dzięki synchronizacji GPS, bezkolizyjnym protokołem TDMA i automatyczną kontrolą mocy. To wszystko przełoży się na 3-5 krotne zwiększenie prędkości w Twojej sieci, co pozwoli Ci zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy na rynku. Brak konieczności zakupu nowego sprzętu abonenckiego i zdalna aktualizacja oprogramowania do ePMP Elevate sprawiają, że migracja sieci jest łatwa i w rzeczywistości o wiele tańsza niż myślisz.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

 • instalacje elektryczne i teletechniczne
 • automatyka budynkowa
 • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
 • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa