Teltonika nowości

. .

Sezon motocyklowy właśnie się rozpoczął. Mamy dla Was nowość w ofercie Teltoniki, a mianowicie FMB 964, czyli traker spacjalnie dla motocykli.

Aby utrzymać akumulator motocykla przy życiu tak długo, jak to możliwe, i chronić go przed rozładowaniem, gdy zapłon jest wyłączony, można zainstalować urządzenie śledzące, aby było włączone tylko wtedy, gdy zapłon jest włączony i gdy zapłon jest wyłączony. FMB964 może pracować do 10 dni w trybie oszczędzania energii z wewnętrznej baterii z zapisywaniem / wysyłaniem danych! Przejażdżki motocyklami zwykle zajmują mniej czasu niż samochodami, dodaliśmy odpowiednio opcjonalną funkcję szybkiego ładowania, ponadto obsługa systemów zasilania 6V-30V sprawia, że jednostka nadaje się do wszystkich typów motocykli i skuterów.

Urządzenie FMB130 jest pierwszym urządzeniem z możliwością tzw. wejścia ujemnego. Pozwala zaoszczędzić cenny czas na integrację, łącząc akcesoria takie jak czujnik drzwi pojazdu, przycisk alarmu, wykrywanie pasów bezpieczeństwa i podobne czujniki lub akcesoria.

Dodatkowo mamy zintegrowaną możliwość włączenia wejścia impulsowego do odczytu danych przepływomierza paliwa. Sterowanie zużyciem paliwa oparte na impulsie jest znacznie dokładniejsze niż różnego rodzaju czujniki poziomu paliwa i umożliwia precyzyjne, w razie potrzeby. Jest to idealne rozwiązanie dla maszyn o wysokim zużyciu paliwa, takich jak żurawie, pojazdy budowlane, maszyny górnicze, sprzęt rolniczy.

Dodaliśmy jedno dodatkowe wyjście cyfrowe. Teraz jest ich łącznie 3! Nic dziwnego, że DOUT jest najpopularniejszym typem połączenia w urządzeniach z rodziny FMB1. Umożliwia jednoczesne korzystanie z 3 różnych scenariuszy DOUT, takich jak: immobilizer, brzęczyk, światła alarmowe, zamek drzwi i inne.

Nowy FMB130 to pierwszy zaawansowany system śledzenia pojazdów z programowalnym wejściem DIN / AIN / ujemnym / impulsowym. Pierwsze wejście ma następujące możliwości wyboru: cyfrowe, analogowe, ujemne, impulsowe. Drugie wejście może być cyfrowe lub analogowe. Dzięki tym nowym funkcjom możesz mieć jeden system śledzenia dla znacznie szerszego zakresu zastosowań.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

  • instalacje elektryczne i teletechniczne
  • automatyka budynkowa
  • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
  • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa