Rozwiązania dla WISP

ePMP Elevate rozwiązuje problem migracji sieci dla usługodawców na całym świecie, oferując łatwy i szybki sposób na kilkukrotne zwiększenie wydajności dotychczasowej bezprzewodowej sieci szerokopasmowej opartej na urządzeniach wykorzystujących technologię 802.11n.

Rozwiązanie ePMP Elevate składa się z punktu dostępowego firmy Cambium Networks ePMP1000/2000/3000, oprogramowania ePMP Elevatestrong> i dotychczasowych terminali abonenckich (nie-Cambium) opartych na chipsecie 802.11n. Poprzez zdalny upgrade oprogramowania ePMP Elevate do końcówek klienckich, można skorzystać ze wszystkich możliwości ePMP bez konieczności wymiany starego sprzętu klienckiego.

Twoja cała sieć błyskawicznie skorzysta z możliwości platformy ePMP. Będziesz mógł się cieszyć mniejszym zapotrzebowaniem na częstotliwości - dzięki synchronizacji GPS, bezkolizyjnym protokołem TDMA i automatyczną kontrolą mocy. To wszystko przełoży się na 3-5 krotne zwiększenie prędkości w Twojej sieci, co pozwoli Ci zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy na rynku.

Brak konieczności zakupu nowego sprzętu abonenckiego i zdalna aktualizacja oprogramowania do ePMP Elevate sprawiają, że migracja sieci jest łatwa i w rzeczywistości o wiele tańsza niż myślisz.

Przenieś swoją sieć i swój biznes na wyższy poziom z ePMP Elevate!

GŁÓWNE CECHY:

  • wysoka tolerancja na zakłócenia: inteligentne filtrowanie uodparnia Twoją sieć na silne zakłócenia sąsiednio-kanałowe. Inteligentne kształtowanie wiązki z opcją Smart Anteny zapewnia radykalny wzrost wydajności podczas silnych zakłóceń kanałowych. Rezultat? Większa przepływność i bardziej zadowoleni klienci.
  • wielokrotne wykorzystanie częstotliwości: synchronizacja GPS, automatyczna kontrola mocy oraz wysokiej jakości anteny pozwalają na ponowne wykorzystanie tej samej częstotliwości – nawet w obrębie jednego obiektu!
  • niezrównana wydajność i skalowalność: bezkolizyjny protokół TDMA umożliwia jednoczesną obsługę nawet do 120 aktywnych terminali klienckich bez obniżenia wydajności jednostki bazowej.
  • obsługa szerokiej gamy modułów abonenckich (nie-Cambium).
  • jedyna w swojej klasie skalowalność, wydajność i funkcjonalność.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

  • instalacje elektryczne i teletechniczne
  • automatyka budynkowa
  • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
  • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa