Automatyka Budynkowa

Oferujemy szeroki zakres instalacji dla budownictwa komercyjnego korzystając między innymi z produktów poniższych Partnerów:

Sieci elektryczne niskiego napięcia

Jedną ze specjalności naszej firmy jest projektowanie, budowa oraz modernizacja instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych, handlowych jak i przemysłowych. Zakres działalności obejmuje doradztwo projektowe, dobór urządzeń, dostawy, instalacje, uruchomienia, szkolenia, przeglądy i serwisowanie.

Automatyka budynkowa

Projektujemy i wdrażamy elementy i systemy automatyki budynków.
Systemy automatyki budynkowej dostarczają wymiernych korzyści w postaci przede wszystkim oszczędności energii elektrycznej. Jest to możliwe dzięki temu, że automatyka budynku steruje pracą systemów ogrzewania, oświetlenia czy wentylacji w sposób optymalny – wykorzystując wszystkie informacje zebrane przez poszczególne podsystemy. Systemy inteligentnego budynku dają również możliwość analizy danych dotyczących zużycia energii i mediów na przestrzeni dowolnie wybranego okresu. Budynek inteligentny cechuje się również zdolnością do szybkiej diagnostyki usterek w poszczególnych instalacjach, jak również daje wskazówki pomocne w usuwaniu powstałych problemów. Systemy automatyki budynkowej mają również znaczny wpływ na podniesienie komfortu przebywania w pomieszczeniach.
Usługi automatyki budynkowej realizujemy między innymi dzięki producentom: TapHome, Loxone, LUG, Jablotron.

PGT jest operatorem platformy:

Obszary Biznesu

  • instalacje elektryczne i teletechniczne
  • automatyka budynkowa
  • instalacja sieci radiowych PTP i PTMP
  • sieci WiFi klasy Enterprise

Kontakt z nami

world-map

Polska Grupa
Technologiczna Sp. z o.o.
Regus Office Center
Al. Jerozolimskie 96, 13 piętro
00-807 Warszawa